Menu główne
Wspierają nas
Radio Łódź


Miran - Morowo


BlueCharter


Spółdzielnia mieszkaniowa Retkinia-Północ


Multikino


SP 6


XXXIII LO


Hufiec ZHP Łódź-Polesie
http://szanty.harc.net.pl/uploads/img5ddda564d75af.png
Logowanie
Nick:

Hasło:

Pamiętaj mnie

Zapomniane hasło?

Twórcy i autorzy serwisu

Kim jesteśmy?
Wydawcą (właścicielem) serwisu jest grupa instruktorów związanych z Harcerskim Klubem Wodnym "DAL". Klub zrzesza w swoich szeregach harcerzy i instruktorów, a także osoby prywatne, dla których żeglarstwo jest pasją i sposobem na harcerską przygodę.
Fizycznie jesteśmy obecni latem podczas Harcerskiej Akcji Letniej, na Szantowiązałce oraz na niektórych zbiórkach (niektórzy z własnymi pociechami). Kiedy planujemy kolejne wakacje, myślami wracamy do minionych chwil, tych sprzed roku, dwóch... i ponad dwudziestu lat.
Redakcja serwisu
Autorami serwisu są instruktorzy wchodzący w skład lub współpracujący z Zespołem Kampanii i Propagandy HKW "Dal" Zespół ten redaguje kilka około-wodniackich serwisów internetowych i dokłada starań, aby informacje o Szantowiązałce oraz innych wydarzeniach były dostępne "on-line".

Pierwszą stronę Szantowiązałki zaprojektował i wykonał phm. Tomek "Mikser" Miksa. Strona działała nieprzerwanie aż do stycznia 2008, kiedy zapadła decyzja o jej rozbudowie. Przy tworzeniu obecnego serwisu wykorzystano fragmenty oryginalnej oprawy graficznej autorstwa Miksera oraz doświadczenia hm. Piotra "PanKraca" Nowackiego - byłego szefa Zespołu Informacji Hufca Łódź-Polesie wspomagającego obecnie Zespół Kampanii i Propagandy HKW "Dal".
Prawa autorskie
Treści i zdjęcia umieszczone na stronie stanowią własność tylko i wyłącznie ich autorów. Autorami i wydawcami serwisu są osoby prywatne nie działające na rzecz jakiejkolwiek organizacji, stowarzyszenia, zrzeszenia czy firmy. Kopiowanie i publikacja materiałów serwisu w innych witrynach internetowych i mediach bez zgody właścicieli serwisu lub autorów kopiowanego fragmentu zawartości jest zabronione.

Zapraszamy...Ilość rejestracji:
Dzisiaj: 0
Wczoraj: 0
W sumie: 33
Ostatnio: sikor

Serwis przeglądają:
Goście : 1
Użytkownicy : 0
W sumie: 1
Lista [Okno]
...***
Powered by ImpressCMS 1.0 © 2007-2013 The ImpressCMS Project || © 2002-2013 HarcNetPL TeaM :)